İkizler Burcu Özellikler (Kadın ve Erkek)

ikizler burcu tarihleri ve özellikleri


İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ

22 Mayıs- 21 Haziran arasında doğan kişiler Güneş burcunda İkizler burcuna denk gelmektedir. Elementleri havadır ve öncü gezegenleri Merkür’dür. Genellikle uyumlu, çevik, meraklı ve arkadaş canlısı özelliklere sahiplerdir. Çabuk sıkılırlar ve kolay vazgeçerler. Değişkenliği ve esnekliği severken bunu ilişkilerine de yansıtırlar. Duygusallıktan pek de haz etmeyen İkizler burcu, uzun ve ciddi ilişkilerden kaçınır.

 

İkizler Erkeği Özellikleri

Hareketli ve değişken yapılarıyla mutlaka dikkat çekerler. Öğrenme isteği içindedirler ve çevreleri ile çevrelerindeki değişime kayıtsız kalamazlar. Aşk hayatı daima karmaşıktır, kendisi dahil çevresindeki kimse aşk hayatında neler olduğunu anlayamaz. Hayatı boyunca çevresini sorgular. Arkadaşlığı da eğlencelidir, asla çevresindeki insanı sıkmaz. İkizler babası ise oldukça tatlıdır. Çocukları için zevkli bir oyun arkadaşıdır ve onlara arkadaş muamelesi yapar. Sürekli seyahat etmekten hoşlanır, gezmek ve yeni bilgiler edinmek onun için vazgeçilmezdir.


İkizler Kadını Özellikleri

İkizler kadını için mantıklı ön plandadır. Duygularına önem vermez, mantığın gelişmesini bekler ve her şeyin dengede olmasından hoşlanır. Değişken yapısıyla karşı tarafa ulaşılmaz gelebilirler. Duyguları açısından İkizler erkeğine benzer. Flörtöz bir izlenim bırakır, havai görünür. Genelde çevresindekiler onun ne yapacağını kestiremez. Pek pratik biri değildir bu açıdan da İkizler erkeği ile benzerlik gösterir. Birinin onunla ilgilenip, onu çekip çevirmesine ihtiyacı vardır. Durulmasını ve aşkı ciddiye almasını beklemek yanlıştır. Belleği ise pek güçlü sayılmaz.

 


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski