Aslan Burcu (Kadın-Erkek)

aslan burcu tarihleri ve özellikleri

ASLAN BURCU ÖZELLİKLERİ

 

22 Temmuz- 23 Ağustos arasında doğan kişiler Güneş burcunda Aslan burcuna denk gelmektedirler. Elementleri Ateş’tir ve öncü gezegenleri Güneş’tir. Özgüvenleri oldukça yüksek Aslan burçları aynı zamanda koruyan ve kollayan, gösterişli yapıya sahiplerdir. Sanata ve güzelliğe düşkündürler. Gururunun okşanmasından hoşlanır. Korumacı ve kollayıcı özellikleriyle bilinirler. Sahne duruşu ve yürüyüşü ile insanları kendilerine hayran bırakırlar.

 

Aslan Erkeği Özellikleri

 

Birlikte oldukları insanın ayaklarını yerden kesmek isterler. Romantiklerdir ve ateşli birer aşıklardır. Karşı cinsle iletişimlerinde ve toplum içinde kendilerini belli eden özelliklere sahiplerdir. İlişkide bulundukları kişilerden sürekli övgü duymak isterler ve en ufak bir ilgisizlikte tüm dengelerini yitirirler. Güçlü yapılarını çocuklarına da yansıtırlar ve onların çok daha iyi olmaları için çaba sarf ederler. Hükmedici bir yapıları vardır. Bazı durumlarda sert davranırlar, bazı durumlarda beklenenden daha ılımlı davranır. Giyimleri ve tarzlarıyla dikkat çekme isteklerini belli ederler.

 

Aslan Kadını Özellikleri

 

Evlilikte her zaman şansları yaver gitmeyebilir. İlişkileri anlaşılmaz şekilde biter. Yaşamlarında çocuklarıyla sorunları olmaktadır bu durum evliliklerini de etkiler. Yalnız bir yaşamı asla düşünemez, hayatında ona eşlik edip yanında olacak daima birileri vardır. Dürüsttür ve hayatındaki kişiden bıksa bile onu terk etmeden hayatına devam eder, rutinini bozmaz. Gece hayatından ve gösterişten hoşlanır. Takılar hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Cömert ve sadık yapılarıyla bilinirler. Doğal bir yapıları vardır ancak rol yapmayı da severler.

 


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski