Akrep Burcu (Kadın ve Erkek)

akrep burcu tarihi ve özellikleri

Akrep BURCU ÖZELLİKLERİ

24 Ekim -23 Kasım tarihleri arasında doğanlar, Güneş burcunda Akrep burcuna denk gelirler. Elementleri sudur ve öncü gezegenleri Mars ve Plutondur. Hayatlarını tutkuyla sürdürürler. Arzu onlar için oldukça önemli bir yere sahiptir ve arzu duydukları hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler, duygularına kapılırlarsa tehlikeli olabilirler. Hemen kolay inanmazlar, inandıkları konu için de sonuna kadar savunma yaparlar. Gösterişten uzak bir şekilde çalışırken, çalışmalarında oldukça özenli ve sabırlılardır.

 

Akrep Erkeği Özellikleri

Cazibelidir ve karşı cinsi kolaylıkla etkileyebilir. Oldukça sahiplenicidir. Partneri tarafından kıskanç olarak nitelendirilebilir. Libidosu oldukça yüksektir.. Cesaret gerektiren pek çok işe kalkışır ve risk sever. Çevresinde cesur olarak tanınır. Güçlü taraf olmayı ve domine etmeyi sever. Detaycıdır, detaylara önem verir. Derin bir duygu insanı olan Akrep burcu erkeği, olaylara güçlü bir mantıkla yaklaşırlar. Yüzeysel bir kişi olamazlar, derin bir ruhları vardır. Çocukları ile iletişimlerinde ketumdurlar, güçlü bir kişiliğe sahip olmaları için yönlendirir ve hayata karşı dayanıklı olmalarını beklerler. 

 

Akrep Kadını Özellikleri

Aşırılıkları ve uçtaki tavırlarıyla bilinir. Asla güçsüz bir insanla beraber olmaz ve evlenmezler. Karşılarındaki kişinin üstün bir kişilikte olması gerekir. Adalet duyguları ve güçlü karakterleri ile onları anlayabilecek bir eş olabilmek herkese uygun değildir. Zevklilerdir, seçici zevklere sahiplerdir. İmkansızlıklardan hoşlanırlar, güzelliklerin karanlıklarda gizli olduğuna inanırlar. 

 


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski