Kripto Para Kazanabileceğiniz 5 Telegram BOTU!


Kripto Para Kazandıran 5 Adet Telegram Botu


Birçok farklı işler için kullanılan Telegram botları, kripto para kazanmak gibi işlerde de kullanılıyor. Bu botları tanıtmadaki önceliğim, uzun süredir işlevlerini yerine getirmeleri ve hızlı ödeme yapmalarıdır.
Aynı firmaya ait 5 adet farklı kripto para kazandıran bu botlar, “görev yap kazan” mantığıyla çalışıyor. Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, ZCash ve Bitcoin Cash gibi farklı kripto paralardan botlar sayesinde kazanmak mümkündür. Çok yüksek meblağlarda kazanç sağlayamasanız da, boş zamanlarınızı bu botlara vakit ayırarak değerlendirebilirsiniz.
Her botun kullanım mantığı ve menüleri aynı olduğundan, sadece bir tanesini detaylıca açıklayarak anlatacağım. Anlatacağım tüm işlevler diğer Telegram botları için de geçerlidir.BTC Click Telegram Botu Nasıl Çalışır?


Telegram’da arama bölümüne “btc click bot” yazdığınızda ya da üst başlıkta verdiğim kullanıcı adını yazarak, görselde çıkan ilk bota tıklayın.
Açılan bölümde “start” yazısına tıklayın ve botu başlatın.
Sizi, botun çalışma mantığı hakkında bilgi veren kısa bir yazı karşılayacaktır. Altta görünen panel sizin botla iletişim kurmanızı sağlayacak “akıllı butonlar” diyebiliriz. Buradan botu yönlendirerek işlemler gerçekleştireceksiniz.

Click botun 4 farklı şekilde kazandırma yöntemi bulunmaktadır.
“Visit sites” bölümünde çeşitli web siteleri istenilen süre kadar ziyaret ettiğinizde satoshi kazanıyorsunuz. “Go to website” butonuna tıkladıktan sonra, 10 saniye kadar bekleme süresi verilecektir. Bekleme tamamlandığında bot size mesaj gönderip, kazandığınız tutarı bildirecektir.
“Message bots” bölümünde başka botlarla konuşma başlatmanız isteniyor. Bu görev genellikle günde bir defa tanımlanıyor. Bu yüzden çok kazandıran bir yöntem değildir.
Zamanınız azsa ve uğraşmak istemiyorsanız, sadece gruplara katılarak kazanç elde edebilirsiniz. “Join Chats” bölümünde çeşitli Telegram kanallarına katılmanız için bağlantılar verilecektir. “Go to Channel” diyerek kanala katılabilirsiniz. Click bota geri döndüğünüzde “Joined” seçeneğini seçin, aksi taktirde katılımınız onaylanmayacaktır. Belirtilen süre kadar grupta üye olarak kalırsanız, kazancınız süre bittiğinde hesabınıza geçecektir.
Belki de en çok kazanç sağlayacağınız bölüm olan “Referrals” bölümünde, size özel tanımlanmış referans linkinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşıp, bota katılmalarını sağlarsanız onların kazançlarından %15 oranında siz de kazanabilirsiniz.

BTC Click Telegram Botu Ödeme Alma


Menüde bulunan balans bölümünden toplam kazançlarınızı görebilirsiniz.
“Deposit” kısmından bota istediğiniz tutarı yatırabilirsiniz. Para çekim işlemlerinizi “Withdraw” seçeneğinden, 3000 satoshi alt limitine ulaştığınızda yapabilirsiniz. Alt limite ulaştığınızda bitcoin cüzdan adresinizi girmeniz istenecektir. Ardından adresi onaylayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çekim yaptığınız tutar birkaç saat içerisinde hesabınıza düşecektir.
“History” bölümünde bitcoin yatırma-çekme işlemleriniz görünecektir.

Menüye tekrar döndüğünüzde altta bulunan “My Ads” bölümünden web sitenizin, linklerinizin, Telegram kanalınızın hatta Telegram botlarınızın bile reklamını ücretli bir şekilde verebilirsiniz.

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski