KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ! (Kadın ve Erkek)

KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ


koç burcu tarihleri ve özellikleri

21 Mart- 20 Nisan arasında doğan kişilerin Güneş burcu Koç burcuna denk gelmektedir. Buna göre Koç burcunun elementi ateştir ve öncü gezegeni Mars’tır. Aktif, dinamik, hızlı, lider ruhlu olan koç burçları birer yönetici özelliği taşırlar. Genellikle canlı renkler, ve cesur kıyafet tercih ederler.

Koç Burcu Erkeği

Koç burcuna sahip erkekler çekici ve etkileyici nitelik taşırlar. İstekleri konusunda ısrarcıdırlar ve engel tanımazlar. Avcılık yetenekleri gelişmiştir ve iletişimde karşı tarafı bir av olarak görürler. Koç erkeği ile ilişki yaşamak ise kolay değildir. Heyecanlı ve cesur kişiliklere sahiplerdir. Bağımsız kişilikleri sürekli sevgi ile beslenmelidir, aşkta zafere ulaşmak onlar için bir hedeftir. Kıskançlıktan sıyrılmazlar ve kıskançlık duygusu onların ruhunu beslemektedir.

 

Koç Burcu Kadını

Coşkulu ve dik kafalı özelliklere sahip olan Koç burcu kadını, tutkulu ve idealisttir. Bu özelliklerini vurgulayacak yaşam biçimlerini benimserler ve korumacı iç güdüleri ön plana çıkaran bir eş ihtiyacı duyarlar. İlişkilerde oldukça kıskanç bir yapıları vardır. İçten hislerle karşı tarafın daima yanında olurlar. İdeal bir eştirler. Çocuklarının önemi büyüktür ve onlarla iyi geçinir. Çocuklarını onurlu yaşatmayı ilke haline getirmişlerdir. Kafasına koyduğunu eninde sonunda gerçekleştirir. Çabuk sinirlenebilirler. Hırslı bir yapıları vardır ve acelecidirler. Dostları onun için oldukça önemlidir, ağzı oldukça sıkı olduğu için oldukça güvenilir kadınlardır. Cömerttirler ve alışverişe para harcamaktan çekinmezler.


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski