Internetten Para Kazanmanın 12 Yolu!


İnternetten Nasıl Para Kazanılır?
Dijital çağa geçen dünyamız, teknoloji’nin ileri seviye olmasıyla birlikte internetin daha iyi gelişeceğini varsayabilir. Özellikle işsizliğin giderek artması çağımızın büyük sorunlarından olması nedeniyle insanlar para kazanmak için büyük uğraş içine girmektedirler.

Şuan küresel bir sorun olan korona virüs hayatımız da birçok sektörü olumsuz anlamda etkilediği için işsizlik artmış ve insanlar kirasını dahil ödemeyen bir insan konumuna gelmiştir. Amerika da milyonlarca insan işsizlik başvurusuna başvuruyor… Afrika da ki açlık oranı daha da artıyor. Kısaca tüm dünya büyük bir düşmanla mücadele ediyor.

Devletler,  Dünya Sağlık Örgütü’ne Amerika öncülüğünde soruşturma başlatmış durumdalar. Devletlerin bir sorunu uluslararası bir örgütün yönetememesi ciddi bir sorun olarak görülerek her devlet kendince çözümler üretmek istemiş ve şuan her ülke bu virüsü yok etmek için aşı çalışmaları yaparak kısa süre içinde bu sorunu bitirmek istiyorlar.

Ancak bu süreç kısa sürede biteceği benzemiyor. En büyük sorun olan para kazanmak böyle bir süreçte her türlü sektörü etkilediği için insanlar çaresiz bir şekilde her gün evlerinde haberleri takip ediyor. Sosyal Medyada vakit geçirerek bu süreçten nasıl az seviyelerde zarar edebilirim diye düşünceler içine geçiyorlar… Peki, bu çalışmayan ya da ek gelir elde etmek isteyenler nasıl para kazanabilecek?

Bunları detaylıca vakit kaybetmeden değinelim. Öncelikle şu zaman çoğumuzun evinde internet vardır. Bu internet günümüzde öyle kullanışlı bir hal aldı ki artık her türlü bilgiye, zahmet etmeden yapabileceğimiz işleme veya sevdiğimiz bir insanla kolaylıkla iletişim sağlamamıza olanak sağlayarak adeta bir nebze bizlere mutluluk sağlayabiliyor. Bunların dışında evde oturduğunuz yerden para kazanmanız da mümkün nasıl mı? Bildiğiniz üzere 10 yılı aşkın süredir piyasada var olan bir yatırım malzemesi olan gelir şekli var:
1)KRİPTO:
Bitcoin, etherium v.b kriptolar bu süreçte tam anlamıyla gelir eldesi için önemli ve basit bir kazanç şekli… Elinizde az miktar da nakdiniz veya hesabınızda birikiminiz varsa paranızı uzun vadede olacak şekilde  hangi kripto değerli ise ona yönelerek yatırım yapılabilir. Evinizde her gün analiz kanalları olsun ya da herhangi bir yatırım danışmanınız varsa onun fikirlerini alarak oturduğunuz yerden gelir edebilirsiniz.
Bitcoin (BTC) Fiyatı Anahtar Seviyede - Coinkolik

2) TİKTOK:
Son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri haline gelen bu uygulama ile kısa sürede eğlenceli videolar çekerek zengin olabilirsiniz.Burada önemli husus şu özgün bir içerik yaparsanız ve bolca video atarsanız insanlar muhakkak sizi keşfedecektir.
TikTok, 2 milyar indirilme sayısına ulaştı - Webrazzi

3)YOUTUBE:
Her türlü konuda içerik üretip eğer en az 1000 aboneye ve 4000 saat izlenme oranına sahip olursanız youtube size e-posta aracılığı ile size bir mail yollar ve adsense reklam özelliği aktif  hale gelerek artık videolarınızda reklam otomatik olarak oynayacak böylece gerçek para kazanabilir hale gelebileceksiniz.
27+ Youtube Wallpapers - WallpaperBoat

4)TR LİNK:
Eğer bilgisayar üzerinden kolayca para kazanmak isterseniz bu güvenli bağlantılı site üzerinden herhangi bir sitenin url’sini kopyalayarak linkini kısaltıp siteye tekrar girdiğinizde size gerçek para verecektir.Ayrıca geliri artırmak arkadaşlarınıza oluşturduğunuz linki paylaşıp o linke tıklarlarsa daha fazla gelir elde etmiş olursunuz. https://tr.link/ref/yigitaydemr1Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır – Kripto Dünyası
5)SHRİNK EARN:
Bu linkin güzel tarafı size dolar olarak para kazandırmasıdır. Her oluşturup linkini kısalttığınız siteden 0.003 dolar kazanıyorsunuz. Kendi referansınızı başkalarıyla paylaşarak ya da linklerinizi arkadaşlarınızla paylaştığınızda daha fazla gelir elde etmiş olursunuz.
Shrinkearn Review - Best Url Shorteners To Make Money 2018 Guide
6) CRYPTO TAB:
Bu bir tarayıcı platformu ve kullanımı son derece basit sizler bilgisayara google chrome üzerinden bu siteyi yükleyerek bitcoin kazancı sağlayabilirsiniz.
Crypto Tab Browser Nedir ? - Paylaşım Park

7) FİVERR:
Ticari bir platform olan bu sitede oluşturduğunuz bir anlaşma ile başka insanlara satmak istediğiniz ürünlerinizi kolayca satarak kazanç elde etmeniz mümkün.Serbest hizmetler için açılan bir pazardır.
Fiverr - Freelance Services App Store'da

8)MOBROG:
Bu sitede anketlere katılarak gerçek para kazanabilir tekliflerden yararlanabilirsiniz. Dünya üzerinde yaygın olarak tanınan bir site olduğu için güvenilir bağlantıya sahiptir.Burada sizin anketleri doldururken dikkatli davranmanız gerekir.Eğer yanlış bir seçenek işaretlenirse ceza almanız kaçınılmaz hale gelebilir.
İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ #Mobrog - YouTube

9) QMEE:
Bu sitede arama motorundan gezinerek para kazanmanız mümkün.Bunun için sizin siteye üye olup gönderilen eklentiye girip bilgisayarınıza yüklüyorsunuz.Daha sonra arama yaptığınız her siteden para kazanabiliyorsunuz.
 Qmee – Earn real cash when you take surveys, shop & search - Qmee.com
10) SURVEYTIME:
Anket doldurma,video izleme ve diğer verilen görevleri yerine getirerek para kazanabileceğiniz bir platform olan bu sitede yine para kazanmanız mümkün.
 SURVEYTIME.IO : Instantly get PAID per Survey!
11)WEB SİTESİ KURMAK:
İnternet üzerinde alanında uzman olduğunuz veya severek takip ettiğiniz bir branş olabilir ve bunu bir site kurarak geliştirip belki tanınan ve popüler bir hale getirerek para da kazanmanız mümkün hale gelebilir. Dolayısıyla bir web sitesi kurmak sizlere hem kişisel bir deneyim sağlamanız bakımından hem de gelir elde etmek için keyifli bir iş olabilir.
 Web Sitesi Nasıl Yapılır? - Biltek Web Tasarım
12) AMAZON ÜZERİNDEN TİCARET YAPMAK:
Amazon ABD kaynaklı bir ticari şirket yapılanmasıdır. Dünyanın en büyük alışveriş sitesidir. Eğer bu siteye gerekli şartlar doğrultusunda üye olursanız elinizde bulunan bir malzemeyi satarak güzel meblağlar da kazançlar elde edebilirsiniz. Ticaret hacmi yüksek bir platform olması insanlara daha iyi satış ve alış olanağı sunar. İşte bu özelliği karşılayan amazon sizler için düşünülebilir para kazanma yeri.
Evet bu yöntemler dışında onlarca site veya uygulama olabilir.Ancak bunlar özellikle ülkemizde en çok tercih edilen yerler olduğu için ve sizi çok emek sarf etmeden kolayca para kazanabileceğiniz platformları bahsettim işe yarar yerlerdir.


 Amazon.com.tr: Elektronik, bilgisayar, akıllı telefon, kitap, oyuncak, yapı  market, ev, mutfak, oyun konsolları ürünleri ve daha fazlası için internet  alışveriş sitesi


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski