Boğa Burcu Özellikleri! (Kadın- Erkek)

boğa burcu tarihleri ve özellikleri

BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ

21 Nisan ile 21 Mayıs arasında doğanlar Güneş burcunda Boğa burcuna denk gelmektedir.Boğa burçlarının elementi topraktır ve öncü gezegenleri Venüs’tür. Güvenilir özelliklere sahip olan Boğa burcu, aynı zamanda rahatına düşkündür. Yemeğe düşkün yapılarıyla tanınırlar. Girişkenlikte zorlanabilirler.

 

Boğa Erkeği Özellikleri

Ciddi ve sakin bir yapıya sahiplerdir. Sabırlı ve pratikken aynı zamanda çözümleyicilerdir. Doğuştan baba özelliklerine sahiplerdir, iyi bir aile reisi olabilirler. En büyük hedefleri sevdikleri ile birlikte, duygusal anlamlar taşıyan anlar yaşamaktır. Her çocuğa ciddi bir şevkat gösterir. Konforlu bir hayattan vazgeçmezler. Köklerine bağlıdırlar ve aile büyüklerine her zaman düşkünlerdir. Başı sıkışan bir dostu olduğuna yardımı esirgemez.

 

Boğa Kadını Özellikleri

Kültürel birikime önem verirler. Hem sevgi dolu hem de canlıdırlar. Neşeli tavırları ve özgüveni yüksek haliyle, güzelliğini farkettirir ve karşı tarafı etkiler. Naif konuşma tarzıyla istediği şeyleri yaptırabilir, karşı cinsi ikna edebilirler. Kendinden emin ve dik duruşuyla tanınır. Karşı cinsle kurduğu ilişkide kırılgan bir duygu durumu vardır. Gelenekselcidir, yenilikten ve maceradan hoşlanmaz. Sadakat onlar için oldukça önemlidir. Sevgililerine, eşlerine, işlerine bağlı ve sadıklardır. Yaşam rutinlerinin dışına çıkmak ve konfor alanından ayrılmak mümkün değildir. Sevdikleri için en iyisini yapmaya çalışır. Ancak karşı taraftan da bunu beklerler. Sebepsiz kıskançlıklar ve önemsiz tartışmaların uzadığını söylemek mümkündür. Arkadaşları onlar için önemlidir ve dıştan soğuk görünseler de içi sevgi doludur.


Yorum Yap

Daha yeni Daha eski